BAY BAY

aktuality

BayBay vystoupí na Benátské noci

Jablonec n. N, Praha/ Jablonecká rocková skupina BayBay se na podzim loňského roku přihlásila do soutěže talentovaných kapel Gambrinus MP3 paráda. Jejich skladba Maniaci se postupně probojovala do finále, kde získala nejvíce hlasů a postarala se tak skupině o hlavní cenu – nahrávání skladeb v profesionálním nahrávacím studiu a vystoupení na festivalu Benátská noc.

Autor:
Redakce

video audio foto komentářů 8.4.2008 13:43

Jablonecká skupina Bay-bay zahraje na Benátské noci
Jablonecká skupina Baybay zahraje na Benátské noci
Autor:

Již 16. ročník festivalu Benátská noc se letos koná v termínu od 25. do 27. července na Malé Skále. Jablonecká skupina Baybay se může těšit na vystoupení na hlavním pódiu.

Pětičlenná severočeská kapela, jejíž název byl dle muzikantů inspirován stejnojmenným filipínským městečkem, získala od svých fanoušků ve finále Gambrinus MP3 parády celkem 21 222 hlasů. Hlavní cenou pro nejúspěšnější kapelu je osmidenní pobyt v profesionálním nahrávacím studiu, kde si skupina bude moci natočit své CD. Na vítěze však čeká i další, mnohem atraktivnější cena: skupina totiž dostane možnost vystoupit na „český rockový Olymp“ – odehrát koncert na hlavním pódiu festivalu Benátská noc. Vítěznou skladbu navíc zařadí do svého programu i rádio Fajn Rock Music.

Podobně zajímavá odměna čeká i na v pořadí druhou, třetí a čtvrtou hudební partičku. Kapelám Rygol, Vidock a Altracent bude na Benátské noci patřit Gambrinus scéna.

Poslední komentáře
20.04.2008 18:39:21: smiley${1}